Бренд: Belkin
Краток опис: Belkin BLUETOOTH USB+EDR ADPTR*CLASS1;v2.1 F8T017ng
Достапност:
Шифра: 35262
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 0

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Belkin BLUETOOTH USB+EDR ADPTR*CLASS1;v2.1 F8T017ng
Можеби ќе Ве интересира